چاپ کارت پرسنلی فوری در رشت

چاپ کارت پرسنلی فوری در رشت

چاپ کارت پرسنلی فوری در رشت


چاپ کارت پرسنلی فوری در رشت

چاپ کارت پرسنلی

چاپ کارت پرسنلی فوری در رشت
چاپ کارت پرسنلی فوری در رشت

 

چاپ کارت پرسنلی جز سفارش های متداول چاپخانه ها می باشد. کارت پرسنلی از نمونه های کارت های پی وی سی است. برای چاپ کارت های شناسایی یا پرسنلی عموما از نوع پی وی سی ساده، اعتباری و هوشمند استفاده می نمایند.

کارت پرسنلی ساده PVC: این نوع کارت غیر هوشمند است و صرفا برای شناسایی و رؤیت کارت چاپ زده می‌شود. برای چاپ این نوع کارت از کارت خام PVC استفاده می‌شود.

کارت پرسنلی هوشمند PVC: این کارت‌ها دارای یک عامل هوشمند هستند و می‌توان اطلاعات پرسنلی را درون آن‌ها ذخیره کرد. مانند کارت خام مغناطیسی ، کارت خام مایفر ۱k ، کارت خام مایفر ۴k ، کارت خام دسفایر ، کارت خام RO و …

انواع کارت پرسنلی هوشمند PVC

کارت‌ های پرسنلی پی وی سی را می‌توان با توجه به خصوصیات فیزیکی که دارند به سه نوع اصلی دسته بندی کرد که عبارتند از: کارت‌ های پرسنلی تماسی،کارت پرسنلی غیر تماسی،کارت‌ های پرسنلی ترکیبی

کارت‌ های پرسنلی تماسی

کارت‌ های تماسی از دسته کارت‌ های هوشمند و مانند کارت‌ های مغناطیسی هستند که قابلیت ذخیره‌سازی و نگهداری اطلاعات را دارند. روی این کارت‌ها یک نوار مغناطیسی تعبیه شده است که می‌توان داده‌ها را بر روی آن‌ها ذخیره نمود. خواندن این داده‌ها از طریق دستگاه کارت خوان مگنت امکان‌پذیر است و بدون «کلمه رمز صاحب کارت» دسترسی به اطلاعات موجود در کارت ممکن نخواهد بود. از آنجایی که این نوع کارت‌ها از نوع تماسی هستند جهت برقراری ارتباط با دستگاه ریدر می‌بایست به صورت مستقیم با آن در تماس باشند.

 

امروزه چاپ کارت پرسنلی pvc را به منظور اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می دهند. کارت های پرسنلی دارای کاربردهای گوناگونی است و امروزه چاپ کارت پرسنلی پی وی سی را به منظور اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می دهند. برای مثال: شناسایی افراد برای اعطای مجوز دستیابی به مراکز داده و یا ارائه خدمات خاص متناسب با سطح دستیابی تعریف شده به افراد، نمونه هایی از کاربرد کارت های شناسایی است. کارت های پی وی سی پرسنلی را با توجه به اینکه سازمان ها چه اطلاعاتی را روی کارت ها لحاظ میکنند به صورت تک رو یا دو رو چاپ می کنند.

کاربرد کارت پرسنلی

 

کارت پرسنلی جهت شناسایی افراد و دادن مجوز جهت دسترسی به امکانات شرکت‌ ها و سازمان ‌ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد. به عنوان مثال در شرکت ها و سازمان ها برای شناسایی هویت اعضای سازمان و کارکنان و همچنین جهت کنترل ورود و خروج آن ها، به هر یک از کارمندان یک کارت پرسنلی منحصر به وی اختصاص می دهند.

 طراحی کارت پرسنلی

 

طرحی که بر روی کارت پرسنلی چاپ می شود کاملا اختصاصی بوده و حاوی اطلاعات پرسنلی شخص نظیر نام و نام خانوادگی، تصویر فرد، شماره عضویت، سمت فرد در سازمان، لوگوی سازمان یا شرکت، آدرس سایت و ایمیل شرکت، بارکد جهت شناسایی شخص، تاریخ صدور و تاریخ اعتبار کارت است. نمونه های کارت شناسایی یا پرسنلی را می توانید در بسیاری از سایت ها مشاهده نمایید یا خودتان طراحی کارت ها را با نرم افزار های گرافیکی حرفه ای همانند فتوشاپ انجام دهید.

نحوه چاپ کارت پرسنلی

کارت های پرسنلی را می توان بر روی جنس های گوناگون چاپ نمود. قیمت کارت های پی وی سی پرسنلی با توجه به نوع جنس کارت متفاوت می باشد. توصیه می کنیم برای چاپ کارت ها حتما از جنس کارت پی وی سی استفاده نمایید. زیرا دارای دوام و ماندگاری بالا بوده و قابل بازیافت هستند. جهت چاپ کارت پرسنلی از تکنولوژی چاپ دیجیتال استفاده می شود که در این روش تیراژ قابل چاپ حداقل یک کارت پرسنلی است. علت انتخاب چاپ دیجیتال برای کارت های پرسنلی متغیر ها است. متغیر های شامل اطلاعات هر فرد است. که برای هر فرد متفاوت است. در نتیجه نمیتوان چاپ افست را برگزید.

چاپ کارت پرسنلی PVC در چاپ سخن نو

سخن نو پیشرو در زمینه کلیه خدمات چاپ کارت می باشد و صفر تا صد مراحل طراحی تا چاپ کارت ها را می توانید به ما بسپارید. خاطر نشان می شویم که چاپ کارت ها با مدرن ترین متد چاپ زیر نظر کادر مجرب و کار آزموده صورت می گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *